Pravobranilaštvo

Općinsko javno pravobranilaštvo

Općinsko javno pravobraniteljstvo Jajce je državni organ koji poduzima mjere i pravna sredstva radi pravne zaštite imovine i imovinskih interesa općine, njezinih organa, drugih državnih organa i fondova koji imaju svojstvo pravne osobe, a koji se financiraju iz proračuna općine ili u odnosu na njih općina vrši osnivačka prava,  obavlja i druge poslove u skladu sa zakonom.
Općinsko javno pravobraniteljstvo Jajce osnovano  je za područje  Općina  Jajce i Dobretići sa sjedištem u Jajcu, kako je to predviđeno Zakonom o javnom pravobraniteljstvu SBK/KSB.

Kontakti:
ul. Nikole Šopa bb