Općina Jajce

Dijaspora

Uspješni primjeri

uspjesnipriOva publikacija sadrži dvanaest priča o iskustvima uspješnih bosanskohercegovačkih iseljenika koji su odlučili dati svoj doprinos razvoju Bosne i Hercegovine. Priče su pripremljene u okviru projekta “Migracije i razvoj - Uvrštavanje koncepta migracija i razvoja u relevantne politike, planove i aktivnosti u BiH“, zajedničke inicijative Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice BiH, Vlade Švicarske i Razvojnog programa Ujedinjenih nacija (UNDP). Svoje mjesto u ovoj publikaciji Uspješnih primjera našlo je i naše preduzeće ThermoFLUX Jajce. Publikaciju možete pogledati na sljedećem linku "USPJEŠNI PRIMJERI".

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Dijaspora Uspješni primjeri