Općina Jajce

USAID Diaspora Invest objavio poziv za podršku investicijskim projektima

USAID2USAID projekat “Diaspora Invest” je raspisao javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava kompanijama u Bosni i Hercegovini koje imaju dokazivo suvlasništvo ili poslovno partnerstvo sa članovima bh. dijaspore. Aplicirati se može za sredstva do 50.000 konvertibilnih maraka za nabavku mašina, opreme i druge vrste stalnih sredstava za rad.
 
“Riječ je o osmom pozivu ovog tipa, čiji je cilj podrška malim i srednjim preduzećima (d.o.o.) koja nisu starija od tri godine. Poziv je fokusiran na kompanije koje rade u sektorima poljoprivrede, energetike, turizma, IKT, metaloprerade, drvoprerade te u drugim proizvodno-prerađivačkim sektorima”, pojašnjavaju iz Projekta. Više pročitajte OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Dijaspora USAID Diaspora Invest objavio poziv za podršku investicijskim projektima