Općina Jajce

Biznis Forum za predstavnike dijaspore, lokalnih zajednica, poduzetnika i udruženja iz oblasti poljoprivrede i proizvodnje hrane

b2b poljoprivredaProjekat „Dijaspora za razvoj“ (D4D), koji  je projekat Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice BiH i Vlade Švicarske, u partnerstvu sa UNDP BiH i IOM BiH, u saradnji sa Sarajevskom regionalnom razvojnom agencijom SERDA i partnerskim općinama, među kojima je i Jajce, organizuje poslovni online Biznis Forum za predstavnike bh. dijaspore, lokalnih zajednica, bh. poduzetnika i udruženja iz oblasti poljoprivrede i proizvodnje hrane.
 
Biznis Forum ima za cilj da predstavi potencijale za ulaganje bh.dijaspore u poljoprivredu i proizvodnju hrane, prezentira uspješne priče dosadašnjih investitora, te da kroz individualne b2b sastanke podrži lokalne zajednice i bh. poduzetnike u pronalasku svojih potencijalnih investitora i poslovnih partnera iz bh.dijaspore.
 
Za učešće na individualnim b2b sastancima platforma omogućava da vrlo jednostavno kreirate svoj profil, opišete investicioni projekat i/ili ideju, pretražiti profile ostalih registrovanih učesnika, te zakažete sastanke sa Vama interesantnim potencijalnim partnerima u BiH i bh.dijaspori. Pojedinačni sastanci traju 30 minuta, a vrijeme održavanja istih možete izabrati u raspoloživim terminima na samoj platformi kada se registrujete.
 
Biznis Forum će se održati online 19. maja 2021. godine (srijeda) sa početkom u 10:00 sati, a za učešće je potrebno izvršiti registraciju na web platformi  https://agro-food-d4d.b2match.io/
 
Kompletan sadržaj Biznis Foruma i upute preuzmite OVDJE

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Dijaspora Biznis Forum za predstavnike dijaspore, lokalnih zajednica, poduzetnika i udruženja iz oblasti poljoprivrede i proizvodnje hrane