Općina Jajce

Poziv za Javne konsultacije u projektu Projektiranje i studije za poboljšanje ceste na SEETO ruti 2a, dionica Banja Luka - Ugar (MELR) – Lašva

web grbU Jajcu će, u utorak, 10.5.2022. godine, u okviru projekta  „Projektiranje i studije za poboljšanje ceste na SEETO ruti 2a, dionica Banja Luka - Ugar (MELR) – Lašva, Lot 1 i Lot 2, Bosna i Hercegovina“, biti održane Javne konsultacije.

Projekt je financiran od strane Europske Unije, kroz IPA program. Krajnji korisnici ovog projekta su: JP Ceste FBiH i JP Putevi RS. Ukupna dužina magistralne ceste koja je predmet ovog projekta iznosi oko 160 km, od čega je 110 km u Federaciji BiH.
 
Pozivamo sve zainteresovane subjekte, nevladine organizacije, mjesne zajednice i stanovnike općine Jajce i naselja koja gravitiraju području kroz koje prolazi pomenuta dionica da uzmu učešće u javnim konsultacijama. 
 
Javne konsultacije će se održati 10.5.2022. godine, utorak, u Velikoj sali Općine Jajce s početkom u 11:00 sati.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javne rasprave Poziv za Javne konsultacije u projektu Projektiranje i studije za poboljšanje ceste na SEETO ruti 2a, dionica Banja Luka - Ugar (MELR) – Lašva