Općina Jajce

Javni pozivi

Javni poziv za uvid u Glavni projekat u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti

web grbSlužba graditeljstva/urbanizma, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova Općine Jajce upućuje JAVNI POZIV za uvid u Glavni projekat radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za vodoprivrednu građevinu – „Sustav vodoopskrbe Općine Jajce na desnoj obali Vrbasa – grupa naselja Šibenica, Bulići, Lučina i Kruščica sa gradskog vodovoda“. Uvid se može izvršiti dana 23. novembra 2016. godine, srijeda, u vremenu od 9:00 do 15:00 sati u zgradi Općine Jajce (ured broj 46/47). JAVNI POZIV možete preuzeti OVDJE

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv za uvid u Glavni projekat u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti