Javni pozivi

grb sbk smallMinistarstvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okolišta, povratka i stambenih poslova SBK/KSB objavilo je:

JAVNI OGLAS za podnošenje prijava projekata za poticaj povratku prognanih, obnovi i razvitku za projekte u 2017. godini – izgradnja i sanacija infrastrukturnih projekata u mjestima povratka na prostoru SBK/KSB. Preuzmite na ovom linku:

JAVNI OGLAS za podnošenje prijava za projekte namijenjene za zaštitu okoliša u 2017. godini iz sredstava Fonda za zaštitu okoliša SBK/KSB. Preuzmite na ovom linku:

JAVNI OGLAS za podnošenje prijava Eko udruga za projekte namijenjene za zaštitu okoliša za 2017. godinu. Preuzmite na ovom linku:

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni oglasi Ministarstva prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova SBK/KSB