Općina Jajce

Javni pozivi

Javni konkurs Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta

fmronatjecajFederalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta raspisalo je ЈАVNI KONKURS za odabir korisnika grant sheme „Jačanje konkurentnosti malih i srednjih preduzeća (MSP)“ za 2017. godinu kroz tehnološku modernizaciju poslovnih procesa, podršku procesu uvođenja međunarodnih standarda i sistema kvaliteta, unapređenje znanja i vještina zaposlenih, promociju izvoznih potencijala i pristupa novim tržištima.
 
Kroz grant shemu pruža se podrška MSP, koji djeluju u prioritetnim oblastima (obrada drveta, obrada metala, obrada tekstila,obuće i kože, obrada plastike, prehrambena industrija, informacione tehnologije) kako bi realizirali: i) investicije usmjerene ka poboljšanju tehnološke opremljenosti, ii) programe obuke radne snage i iii) unaprijedili pristup tržištu, odnosno promovirali proizvode na tržištima, a u cilju podizanja konkurentnosti MSP. 
 
ЈАVNI KONKURS možete preuzeti na web stranici Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta ili na linku http://www.fmrpo.gov.ba/javni-natjecaj-grant-shema-za-jacanje-konkurentnosti-msp/
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni konkurs Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta