Općina Jajce

Javni pozivi

JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža

logo v3Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica objavljuje JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža kroz rad bez zasnivanja radnog odnosa povratnika sa VSS na području Republike Srpske i u općinama Federacije BiH: Busovača, Gornji Vakuf, Vitez, Novi Travnik, JAJCE, Čapljina, Mostar, Prozor Rama, Stolac, Bosansko Grahovo, Drvar, Glamoč, Kupres, Livno, Doboj Jug, Olovo, Vareš, Usora, Zavidovići, Žepče, Odžak, Orašje, Čelić, Doboj Istok, Kalesija, Sapna,Teočak, Foča (FBiH), Pale (FBiH), Bosanski Petrovac, Bosanska Krupa, Ključ i Sanski Most.

JAVNI POZIV  i  OBRAZCE prijava preuzmite ovdje: 

JAVNI POZIV - VOLONTERI

OBRAZAC PRIJAVE - FIZIČKA LICA

OBRAZAC PRIJAVE - PRAVNA LICA

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi JAVNI POZIV za učešće u Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža