Općina Jajce

Javni pozivi

Javni poziv za uključenje na obuku iz socijalnog poduzetništva i turizma za žene

logo baU okviru projekta „Podsticajno okruženje za socijalno poduzetništvo i turizam za žene“, čiju realizaciju finansira Ministarstvo za vanjske poslove Republike Slovenije iz programa Međunarodne regionalne saradnje, nevladina organizacija PiNA (Kulturno izobraževalno društvo PiNA) u saradnji sa Zavičajnim muzejom, Udruženjem poslovnih žena u BiH, Centrom za edukaciju Mladih i  Udruženjem za promociju i razvoj kreativnog izražavanja „Kreativni svijet“ iz Travnika te Agencijom za kulturnu-povijesnu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala, Udruženjem žena „Viktorija 99“ iz Jajca i Asocijacijom mladih Vinac iz Vinca raspisuje poziv za upis na obuku iz socijalnog poduzetništva i turizma za žene. 
 
Projekat »Podsticajno okruženje za socijalno poduzetništvo i turizam za žene u BiH« odnosi se na problem ekonomske nejednakosti žena preko podupiranja socijalnog poduzetništva u kulturnom turizmu u Srednjebosanskom kantonu sa ciljem podizanja jednakopravnosti spolova u regiji preko obuke i podsticanja okruženja za povećanje prihoda žena u socijalnom poduzetništvu i turizmu.
 
POZIV ZA UKLJUČENJE NA USAVRŠAVANJE preuzmite na  http://poduzetnice.org/ba/vijesti/31-novica-1
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv za uključenje na obuku iz socijalnog poduzetništva i turizma za žene