Općina Jajce

Javni pozivi

Javni poziv Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica

logo v3Obavještavaju se raseljene osobe i povratnici da je Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica objavilo javni poziv za podnošenje prijava za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica u cilju povratka na područje FBiH. Javni poziv je otvoren u periodu od 27.11.2017. godine do 31.12.2017. godine.

Sadržaj javnog poziva je moguće vidjeti i na Oglasnoj tabli Općine Jajce i internet stranici Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica www.fmroi.ba  
 
 
 
Posebno se obavještavaju potencijalni korisnici koji se nalaze na rang listi po Javnom pozivu iz 2015. godine, a koji nisu dobili pomoć da su dužni podnijeti novu ovjerenu prijavu na Obrascu za dobivanje pomoći koji se može preuzeti na prijemnom šalteru općine. Ostalu dokumentaciju koja je navedena u javnom pozivu nisu dužni prilagati jer će biti korištena dokumentacija po javnom pozivu iz 2015. godine. 
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica