Javni pozivi

Javni poziv za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja

web grbOpćina Jajce i Projekat zapošljavanja mladih (YEP) koji se realizuje uz podršku Vlade Švicarske, pozivaju zainteresovane osobe nastanjene na području Općine Jajce da se prijave za učešće u programu podrške preduzetništvu kroz YEP Inkubator poslovnih ideja. Kroz Inkubator, YEP i Općina Jajce učesnicima osiguravaju podršku u jačanju ličnih preduzetničkih kapaciteta, razvoju modela i poslovnog plana za svoj poduhvat, tehničkoj implementaciji proizvoda i/ili usluga te mentorstvo u registraciji i razvoju biznisa. Na kraju procesa inkubacije, polaznici će svoje biznise predstaviti stručnoj komisiji. Poslovnim poduhvatima koji dobiju pozitivnu ocjenu biće ponuđen paket podrške koji uključuje investiciona sredstva za pokretanje biznisa te mentorsku podršku u oblastima u kojim za to identificira potreba. Prijave za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja je moguće predati do 14.2.2018. godine u prostorijama Općine Jajce. Detaljnije informacije o načinu i uslovima prijave su dostupne u nastavku ovog javnog poziva.

JAVNI POZIV

FORMULAR ZA PRIJAVU

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja