Općina Jajce

Javni pozivi

Javni poziv za uvid u Projekat izvedenog stanja radi izjašnjenja

web grbSlužba urbanizma/graditeljstva, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova Općine Jajce raspisuje JAVNI POZIVza uvid u Projekat izvedenog stanja radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju stambenog objekta u vlasništvu Muhamed (Nedžad) Krak u naselju Barevo. Javni poziv možete preuzeti OVDJE, kopiju katastarskog plana za navedeni obejkat možete preuzeti OVDJE

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv za uvid u Projekat izvedenog stanja radi izjašnjenja