Općina Jajce

Javni pozivi

Javni pozivi Općine Jajce za prijavu projekata za NVO i MLADE za 2018. godinu

web grbOpćina Jajce raspisuje JAVNI POZIV za prijavu projekata namijenjenih neprofitnim organizacijama–udruženjima građana koji su planirani za finansiranje/sufinansiranje iz Budžeta/Proračuna Općine Jajce za 2018. godinu i JAVNI POZIV za prijavu projekata namijenjenih za mlade koji su planirani za finansiranje/sufinansiranje iz Budžeta/Proračuna Općine Jajce za 2018. godinu. Javni poziv je otvoren do 4.5.2018. godine. Javne pozive i prijavni obrazac možete preuzeti OVDJE: 

JAVNI POZIV MLADI

JAVNI POZIV NVO

PRIJAVNI OBRAZAC

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni pozivi Općine Jajce za prijavu projekata za NVO i MLADE za 2018. godinu