Općina Jajce

Javni pozivi

Javni poziv na uvid u idejne projekte

web grbSlužba graditeljstva/urbanizma, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova raspisuje J A V N I P O Z I V na uvid u:

Idejni projekat priključnog 10(20) kV dalekovoda „Deponija“ i stupne transformatorske stanice 10 (20)0,4 kV 160kVA, za koji je pred ovom Službom pokrenut postupak izdavanja urbanističke saglasnosti. JAVNI POZIV preuzmite OVDJE

Idejni projekat „Kabliranje objekata TC Bingo i Hotel Turist“, općina Jajce, za koji je pred ovom Službom pokrenut postupak izdavanja urbanističke saglasnosti investitoru BH Telecom d.d. Sarajevo, Direkcija Travnik. JAVNI POZIV preuzmite OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv na uvid u idejne projekte