Općina Jajce

Javni pozivi

Javni pozivi na uvid u Idejni projekat u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti

web grbSlužba graditeljstva/urbanizma, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova raspisuje JAVNI POZIV za uvid u Idejni projekat radi izjašnjenja u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju poslovnog - ugostiteljskog objekta, na lokalitetu Ranče, podnositelju zahtjeva „Komotin“ d.o.o. Jajce i JAVNI POZIV za uvid u Idejni projekat radi izjašnjenja u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti investitora Luce Nikić.
 
JAVNE POZIVE preuzmite ovdje:
 
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni pozivi na uvid u Idejni projekat u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti