Javni pozivi

web grbSlužba graditeljstva/urbanizma, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova raspisuje JAVNI POZIV za uvid u Idejni projekat radi izjašnjenja u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju poslovnog - ugostiteljskog objekta, na lokalitetu Ranče, podnositelju zahtjeva „Komotin“ d.o.o. Jajce i JAVNI POZIV za uvid u Idejni projekat radi izjašnjenja u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti investitora Luce Nikić.

JAVNE POZIVE preuzmite ovdje:

Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

• Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni pozivi na uvid u Idejni projekat u procesu izdavanja urbanističke saglasnosti