Općina Jajce

KONAČNA LISTA - subvencioniranje prvog stambenog zbrinjavanja - ŠESTI KRUG

web grbNa osnovu Odluke o subvencioniranju prvog stambenog zbrinjavanja, Pravilnika o kriterijima za bodovanje zahtjeva za subvencioniranje za prvo stambeno zbrinjavanje i Rješenja o imenovanju komisije za odabir korisnika subvencije za prvo stambeno zbrinjavanje na području Općine Jajce, Komisija je, u šestom krugu,  donijela KONAČNU listu aplikanata koji ispunjavaju opće/posebne uslove za subvencioniranje prvog stambenog zbrinjavanja (6. krug). Konačnu listu možete preuzeti ispod teksta:
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi KONAČNA LISTA - subvencioniranje prvog stambenog zbrinjavanja - ŠESTI KRUG