Općina Jajce

JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za dodjelu plastenika

web grbNa osnovu člana 6. Pravilnika o utvrđivanju uslova, kriterija i postupaka za ostvarivanje prava na dodjelu plastenika i opreme u projektu „Ekonomsko osnaživanje socijalno ugroženih osoba i mladih osoba kroz proizvodnju povrća u plastenicima” i Sporazuma zaključenog između Općine Jajce i humanitarne organizacije „MUSLIM AID ASSOCIATION“ Sarajevo, kojim su osigurana sredstva 80% i vlastitog učešća korisnika 20% u cilju osnaživanja socijalno ugroženih osoba i mladih osoba na području općine Jajce, Općinski načelnik raspisuje: JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za dodjelu plastenika od 100m2 m sadnim/sjemenskim materijalom, sistemom za navodnjavanje i dodatnom opremom
 
Javni poziv, Prijavni obrazac i Izjavu preuzmite ispod teksta.
 
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi JAVNI POZIV za podnošenje zahtjeva za dodjelu plastenika