Općina Jajce

Ministarstvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova SBK/KSB objavilo tri Javna oglasa

grb sbk smallMinistarstvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova SBK/KSB objavljuje tri JAVNA OGLASA: za podnošenje prijava za projekte poticaj povratku prognanih, obnovi i razvitku u 2023. godini, za podnošenje prijava za projekte namijenjene za zaštitu životne sredine u 2023. godini iz sredstava Fonda za zaštitu okoliša SBK i za podnošenje prijava EKO udruženja za projekte namijenjene obilježavanju zanačajnih dana Eko-kalendara i podršku radu ekoloških društava u 2023. godini na prostoru Srednjobosanskog kantona. JAVNE OGLASE sa pratećom dokumentacijom preuzmite na linkovima ispod teksta.

JAVNI OGLAS za podnošenje prijava za projekte poticaj povratku prognanih, obnovi i razvitku u 2023. godini

JAVNI OGLAS za podnošenje prijava za projekte namijenjene za zaštitu životne sredine u 2023. godini iz sredstava Fonda za zaštitu okoliša SBK

JAVNI OGLAS za podnošenje prijava EKO udruženja za projekte namijenjene obilježavanju zanačajnih dana Eko-kalendara i podršku radu ekoloških društava u 2023. godini na prostoru Srednjobosanskog kantona

 

 

 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Ministarstvo prostornog uređenja, građenja, zaštite okoliša, povratka i stambenih poslova SBK/KSB objavilo tri Javna oglasa