Općina Jajce

Javni poziv za uvid u Glavni projekat u postupku izdavanja urbanističke dozvole u naselju Mile

web grbNa osnovu člana 66. Zakona o prostornom uređenju („Službene novine SBK/KSB“, broj 11/14) Služba graditeljstva/urbanizma, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova raspisuje JAVNI POZIV za uvid u GLAVNI PROJEKAT radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za  izgradnju poslovnog objekta – automehaničarske radionice, u naselju Mile, po zahtjevu podnositelju zahtjeva Ivice (Pile) Tokić.
 
Uvid se može izvršiti lično ili putem punomoćnika dana 14.3.2023. godine, utorak, u periodu od 11:00 do 13:00 sati, u zgradi Općine Jajce (kancelarija br. 48).
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv za uvid u Glavni projekat u postupku izdavanja urbanističke dozvole u naselju Mile