Općina Jajce

Javni poziv Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica za učešće u „Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža sa VSS

Javni poziv FMROIFederalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica obavještava fizička lica/ nezaposlene povratnike sa VSS i pravna lica/ zainteresovane poslodavce da je otvoren Javni poziv za učešće u „Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža kroz rad sa ili bez zasnivanja radnog odnosa povratnika sa VSS na području  entiteta Republika Srpska  i u općinama entiteta Federacija BiH: Odžak, Orašje, Domaljevac-Šamac, Čelić, Doboj Istok, Gradačac, Kalesija,  Kladanj, Sapna, Teočak,  Goražde, Foča FBiH, Pale FBiH, Prozor-Rama, Ravno, Stolac, Čapljina, Mostar, Jablanica, Bosansko Grahovo, Drvar, Glamoč, Kupres, Livno, Ključ, Bosanski Petrovac, Sanski Most, Bosanska Krupa, Bužim, Busovača, Fojnica, Gornji Vakuf-Uskoplje, Vitez, Dobretići, Donji Vakuf, Jajce, Kiseljak, Kreševo, Doboj Jug, Maglaj, Olovo, Vareš, Zavidovići i Žepče”. 
 
Na Javni poziv mogu se javiti i zainteresirana lica s područja općine Jajce (obuhvaćeno Javnim pozivom).
 
JAVNI POZIV UZ PRATEĆU DOKUMENTACIJU PREUZMITE NA LINKU OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni poziv Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica za učešće u „Programu pomoći u obavljanju pripravničkog staža sa VSS