Općina Jajce

Konkursi

Konkurs Vlade SBK za prijem volontera

grb sbk smallVlada Srednjobosanskog kantona objavljuje: K O N K U R S za prijem lica za stručno osposobljavanje, bez zasnivanja radnog odnosa,u kantonalne organe uprave. Radi stručnog osposobljavanja za samostalan rad, bez zasnivanja radnog odnosa, na period od, najdulje, godinu dana, Vlada Srednjobosanskog kantona objavljuje Konkurs za prijem (210) lica u kantonalne organe uprave. Konkurs preuzmite OVDJE ili na linku Vlade SBK http://www.sbk-ksb.gov.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=1418&Itemid=91

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Konkursi Konkurs Vlade SBK za prijem volontera