Općina Jajce

Konkursi

Javni konkurs za imenovanje članova UO JZU "Dom zdravlja" i "Gradska apoteka"

web grbNa osnovu člana 8. Zakona o ministarskim, vladinim i drugim imenovanjima Federacije Bosne i Hercegovine ("Službene novine F BiH", broj: 12/03, 34/03 i 65/13) i člana 6. Odluke o utvrđivanju kriterija za imenovanje članova upravnog odbora JZU „Dom zdravlja“ Jajce i JZU „Gradska apoteka“ Jajce ("Službene novine Općine Jajce", broj: 02/13 ),  Komisija za izbor  u regulirana tijela Općine Jajce objavljuje  JAVNI KONKURS za izbor i imenovanje članova upravnih odbora JZU kojima je osnivač općina Jajce. Javni poziv preuzmite OVDJE

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Konkursi Javni konkurs za imenovanje članova UO JZU "Dom zdravlja" i "Gradska apoteka"