Općina Jajce

Konkursi

Javni konkurs za izbor i imenovanje članova skupštine javnih preduzeća kojima je osnivač općina Jajce

web grbNa osnovu člana 8. Zakona o ministarskim, vladinim i drugim imenovanjima Federacije Bosne i Hercegovine ("Službene novine F BiH ", broj 12/03, 34/03 i 65/13) i član 6. Odluke o standardima i kriterijima za izbor i imenovanje članova skupštine javnih preduzeća („Službene novine Općine Jajce“, broj: 2/13), Komisija za izbor  u regulirana tijela Općine Jajce objavljuje  JAVNI KONKURS za izbor i imenovanje članova skupštine javnih preduzeća kojima je osnivač općina Jajce. Javni konkurs preuzmite OVDJE 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Konkursi Javni konkurs za izbor i imenovanje članova skupštine javnih preduzeća kojima je osnivač općina Jajce