Općina Jajce

Javni konkurs Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta

poticajiFederalno ministarstvo razvoja, poduzetništva i obrta raspisuje Javni konkurs za odabir korisnika grant sredstava tekućih transfera za 2023. godinu. Grant sredstva će se dodjeljivati kroz pet projekata: Izgradnja poduzetničkih zona, Izrada dokumentacije za uspostavljenje poduzetničke zone, Poticaji za razvoj obrta i srodnih djelatnosti, Poticaji novoosnovanim subjektima malog gospodarstva i Jačanje konkurentnosti MSP-a.
 
Javni konkurs ostaje otvoren do 12.5.2023. godine.
 
Tekst Javnog konkursa i ostalu potrebnu dokumentaciju po projektima možete preuzeti na web stranici Ministarstva ili na linku OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Konkursi Javni konkurs Federalnog ministarstva razvoja, poduzetništva i obrta