Općina Jajce

Vijesti

Poziv budućim brucošima

univerzitet ZenicaSutra će Jajce biti domaćin predstavnicima Univerziteta u Zenici. Naime, u saradnji sa Općinom Jajce budućim brucošima Univerzitet u Zenici će predstaviti svoje studijske programe. Gosti predavači biti će Dekan Fakulteta za metalurgiju i materijale prof.dr.sc. Ilhan Bušatlić, Dekan Ekonomskog fakulteta prof.dr.sc. Alaudin Brkić i Prorektor za nastavu i studentska pitanja prof.dr.sc. Enes Hašić.

Pozivamo sve Jajačke maturante i njihove roditelje da prisustvuju ovom događaju. Biće to prilika i za prezentaciju fakulteta ovog Univerziteta, ali i dobijanje svih korisnih informacija koje mogu pomoći pri odabiru fakulteta za studiranje. Prezentacija će se održati u Velikoj sali Općine Jajce, u četvrtak, 26.5.2016. godine, s početkom u 11:00 sati.

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Poziv budućim brucošima