Općina Jajce

Vijesti

Izmijenjen režim saobraćaja na dan održavanja Skokova sa Vodopada Plive

skokovi2Obavještavamo građane da će u povodu održavanja manifestacije „3. MEĐUNARODNI TAKMIČARSKI SKOKOVI SA VODOPADA – JAJCE 6.8.2016“ biti obustavljen saobraćaj u ulici II zasjedanja AVNOJ-a i ulici Hrvoja Vukčića Hrvatinića na dan 6.8.2016. godine, subota, u vremenu od 07:00 do 20:00 sati. Zabrana se ne odnosi na organizatora i takmičare koji će imati akreditacije izdane od strane organizatora JU „Agencija za kulturno-povijsnu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca“.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Izmijenjen režim saobraćaja na dan održavanja Skokova sa Vodopada Plive