Općina Jajce

Vijesti

Izbor sportiste općine Jajce za 2016. godinu

izborsportisteU organizaciji Sportskog saveza Općine Jajce i pod pokroviteljstvom Općine Jajce u petak, 24.02.2017. godine u Velikoj sali Općine Jajce sa početkom od 19:00 sati biće održana manifestacija „Izbor sportiste godine općine Jajce za 2016.godinu”.

Stručni žiri pod predsjedavanjem predsjednika dr. Denisa Zjaje i članovi  Dijana Lacić, Dragan Jakešević, Amer Kulenović i Jezdimir Miljenović proglasit će najboljeg sportistu sa područja općine u protekloj godini, odnosno najistaknutije sportiste, sportskog radnika, najuspješnijeg trenera te najuspješnije ekipe. 
  
Pozivamo sportiste, sportske radnike i ljubitelje sporta da prisustvuju dodijeli priznanja najuspješnijim jajačkim sportistima i sportskim klubovima u 2016. godini.
 
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Izbor sportiste općine Jajce za 2016. godinu