Općina Jajce

Vijesti

Stipendije za školsku 2016/2017. godinu

web grbOpćinska Komisija za dodjelu stipendija utvrdila je preliminarne Liste za dodjelu stipendija Općine Jajce u 2016/2017. godini. Na Javni poziv pristiglo je ukupno 229 prijava, od toga 211 prijava je kompletnih, dok je 18 prijava odbijeno zbog toga što ne ispunjavaju sve uslove konkursa.

U skladu sa Odlukom o kriterijima za dodjelu stipendija Općine Jajce Komisija je izvršila bodovanje, te sastavila Preliminarnu listu za prvu godinu studija, Preliminarnu listu za ostale godine studija, te listu studenata koji ne ispunjavaju uslove oglasa.

Komisija je dana 21.03.2017. godine objavila Preliminarne liste na Oglasnoj ploči Općine Jajce od kada počinje teći rok za prigovor na preliminarnu listu.

Na preliminarnu listu može se izjaviti prigovor Komisiji u roku od 8 dana od dana objave liste na Oglasnoj ploči Općine Jajce. Po isteku roka za prigovor Komisija će sačiniti konačnu listu i istu javno objaviti.

Preliminarne liste možete preuzeti: http://www.opcina-jajce.ba/aktuelnosti/stipendije.html

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Stipendije za školsku 2016/2017. godinu