Općina Jajce

Vijesti

Poziv budućim studentima

univerzitet ZenicaJajce će u petak, 7. aprila 2017. godine,  biti domaćin predstavnicima Univerziteta u Zenici. Naime, već drugu godinu, u saradnji sa Općinom Jajce, Univerzitet u Zenici predstavlja svoje studijske programe budućim brucošima. Gosti predavači bit će prof.dr.sc. Enes Hašić prorektor za nastavu i studentska pitanja, prof.dr.sc. Damir Kukić dekan Filozofskog fakulteta, prof.dr.sc. Ilhan Bušatlić dekan Fakulteta za metalurgiju i materijale, doc.dr.sc. Alaudin Brkić dekan Ekonomskog fakulteta i mr.sc. Dino Eminović direktor Studentskog centra Univerziteta u Zenici.

Pozivamo sve Jajačke maturante i njihove roditelje da prisustvuju ovom događaju. Biće to prilika i za prezentaciju fakulteta ovog Univerziteta, ali i dobijanje svih korisnih informacija koje mogu pomoći pri odabiru fakulteta za studiranje. Prezentacija će se održati u Velikoj sali Općine Jajce, u petak, 7. aprila 2017. godine, s početkom u 14:00 sati. 
 
Podsjetimo, historija visokog školstva u Zenici duga je gotovo 50 godina, zato dođite, pitajte, izaberite, studirajte.
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Poziv budućim studentima