Općina Jajce

Vijesti

Prezentacija proizvodnje kornišona

krastavci kornisoniSlužba privrede/gospodarstva Općine Jajce obavještava zainteresirane poljoprivredne proizvođače za proizvodnju krastavaca kornišona da će firma „CARL KUEHNE“ d.o.o. iz Kozarske Dubice u srijedu, 5.4.2017. godine, s početkom u 11:00 sati, u Velikoj Sali Općine Jajce, održati prezentaciju organizacije proizvodnje. Navedena firma se bavi organizacijom proizvodnje i otkupa kornišona uz stručnu podršku mobilnog tima agronoma.
 
Za sve dodatne informacije možete se obratiti Službi privrede/gospodarstva Općine Jajce, Ured broj 64 ili na telefon broj: 030 658 011 lokal 118.
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Prezentacija proizvodnje kornišona