Općina Jajce

Vijesti

Načelnik Općine Jajce proglasio Budžet/Proračun općine Jajce za 2017. godinu

web grbNa osnovu člana 18. stav 3. Zakona o principima lokalne samouprave u Federaciji Bosne i Hercegovine (Službene novine Federacije Bosne i Hercegovine, broj 49/06) Načelnik Općine Jajce Edin Hozan danas je proglasio Budžet/Proračun Općine Jajce za 2017. godinu u iznosu od 10.619.000,00 KM. Odluka o Budžetu/Proračunu općine Jajce za 2017.godinu i Odluka o  izvršenju Budžeta/Proračuna općine Jajce za 2017. godinu stupaju na snagu objavljivanjem u Službenim novinama općine Jajce.

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Načelnik Općine Jajce proglasio Budžet/Proračun općine Jajce za 2017. godinu