Općina Jajce

Vijesti

Čestitka u povodu 15. aprila Dana Armije RBiH

JajceU povodu 15. aprila – Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine upućujemo iskrene čestitke svim pripadnicima Armije R BiH uz zahvalnost za doprinos u očuvanju naše domovine, Bosne i Hercegovine.  
 
Posebnu zahvalnost dugujemo šehidima i poginulim borcima, te ratnim vojnim invalidima koji su za odbranu naše domovine dali najveći doprinos. Danas kada obilježavamo 25-tu godišnjicu od formiranja Armije R BiH naš zadatak i naša odgovornost je da buduće generacije naučimo čuvati uspomene na izgubljene živote koji su pali na putu stvaranja jedinstvene, suverene i slobodne Bosne i Hercegovine.
 
Načelnik Općine Jajce Edin Hozan
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Čestitka u povodu 15. aprila Dana Armije RBiH