Općina Jajce

Vijesti

Posjete sugrađanima u povodu Uskrsa i Vaskrsa

uskrsvaskrs2U povodu Uskršnjih i Vaskršnjih blagdana Načelnik Općine Jajce Edin Hozan danas je posjetio naselja Rika, Smionica, Ćusine, Mile i gradsko područje i tom prilikom porodicama koje se nalaze u teškom materijalnom stanju uz čestitku za sretane blagdane i praznike uručio skromne novčane poklone. Riječ je uglavnom o starim i bolesnim građanima Jajca, onima kojima će ovaj novčani dar bar malo uljepšati praznično slavlje.

 

 

 

uskrsvaskrs3 uskrsvaskrs4 

uskrsvaskrs5 uskrsvaskrs9

uskrsvaskrs10 uskrsvaskrs11

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Posjete sugrađanima u povodu Uskrsa i Vaskrsa