stipendije1Obavještavaju se studenti koji su po Konkursu Općine Jajce za dodjelu stipendija za školsku 2016/2017. godinu ostvarili pravo na stipendiju da će svečano potpisivanje Ugovora o stipendiranju biti upriličeno u petak, 28.04.2017. godine sa početkom u 09:00 sati u Velikoj sali Općine Jajce. Tim povodom pozivaju se ovogodišnji stipendisti Općine Jajce da prisustvuju činu potpisivanja Ugovora o stipendiranju. U slučaju spriječenosti svečanosti potpisivanja Ugovora mogu prisustvovati roditelji studenata.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Svečano potpisivanje Ugovora o stipendiranju Općine Jajce u petak 28.4.2017. godine