Općina Jajce

Vijesti

Načelnik općine Jajce primio vijećnike Koalicije "Zajedno za bolje sutra Jajcu"

koalicijaNačelnik Općine Jajce Edin Hozan danas je primio vijećnike Koalicije „Zajedno za bolje sutra Jajcu“, na njihov zahtjev, vjerujući da su došli sa rješenjem problema i očekujući da će vrlo brzo početi sa radom. Načelnik Hozan ukazao je vijećnicima Koalicije na tešku situaciju u radu općinske uprave i procesa čije odvijanje otežava nerad Općinskog vijeća Jajce, a posljedice trpe građani Jajca. Projekti stoje, a zbog nedonošenja određenih odluka stvaranje uslova za investicije je otežano. Konstituisanje Općinskog vijeća Jajce i njegov rad nisu ničim uslovljeni pa je Načelnik Edin Hozan još jednom pozvao vijećnike da uđu u salu Općinskog vijeća i nastave tamo gdje su stali u decembru prošle godine te napokon kontituišu Općinsko vijeće Jajce i na taj način preuzmu obaveze zakonodavne vlasti.

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Načelnik općine Jajce primio vijećnike Koalicije "Zajedno za bolje sutra Jajcu"