Općina Jajce

Vijesti

Rang liste po Javnom pozivu Grant za samozapošljavanje

web grbKomisija za raspodjelu sredstava za poticaj samozapošljavanja za 2017.godinu dana 27.4.2017. godine, četvrtak, objavila je rang liste kandidata po Javnom pozivu za prijavu kandidata za Grant za samozapošljavanje u 2017. godini.

Programom sufinansiranja samozapošljavanja je predviđeno sufinansiranje samozapošljavanja ciljne grupe nezaposlenih osoba u poljoprivredi i malom biznisu, s ciljem potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju, kao i razvoju malih preduzeća. Rang liste preuzimite ovdje: grant POLJOPRIVREDA i grant OSTALI OBRTI

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Rang liste po Javnom pozivu Grant za samozapošljavanje