3.Međunarodni festival/smotra duvačkih/puhačkih orkestara-limenih glazbi

Festival limenihDefileom kroz grad i svečanim koncertom u subotu, 20.5.2017. godine biće obilježen 3. Međunarodni festival/smotra duhačkih orkestara/limenih glazbi Jajce 2017. godine. Domaćin Festivala je Gradski duhački orkestar/limena glazba Jajce, a u programu učestvuju Gradski duvački orkestar Doboj, Rudarska glazba Kakanj, Duvački orkestar “Konjuh” Živinice, Gradska limena glazba HKUD “Dinara” Livno, Mažoret klub Uskopljanke i gosti iz Hrvatske Gradska glazba Virovitica.

Defile kroz centar grada biće upriličen u  18:00 sati, a svečani koncert će se održati u 19:00 sati na platou ispred Doma kulture Jajce.

Generalni pokrovitelj manifestacije je Općina Jajce.

Ovim putem pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate ovaj događaj.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti 3.Međunarodni festival/smotra duvačkih/puhačkih orkestara-limenih glazbi