Općina Jajce

Vijesti

3.Međunarodni festival/smotra duvačkih/puhačkih orkestara-limenih glazbi

Festival limenihDefileom kroz grad i svečanim koncertom u subotu, 20.5.2017. godine biće obilježen 3. Međunarodni festival/smotra duhačkih orkestara/limenih glazbi Jajce 2017. godine. Domaćin Festivala je Gradski duhački orkestar/limena glazba Jajce, a u programu učestvuju Gradski duvački orkestar Doboj, Rudarska glazba Kakanj, Duvački orkestar “Konjuh” Živinice, Gradska limena glazba HKUD “Dinara” Livno, Mažoret klub Uskopljanke i gosti iz Hrvatske Gradska glazba Virovitica.

Defile kroz centar grada biće upriličen u  18:00 sati, a svečani koncert će se održati u 19:00 sati na platou ispred Doma kulture Jajce.

Generalni pokrovitelj manifestacije je Općina Jajce.

Ovim putem pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate ovaj događaj.

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti 3.Međunarodni festival/smotra duvačkih/puhačkih orkestara-limenih glazbi