Novi izgled kružne raskrsnice

fontana1 copyOd sinoć je kružna raskrsnica na glavnom prilazu gradskoj jezgri, tačnije na raskršću ulica Hrvoje Vukčića Hrvatinića, Kulina Bana i Stjepana Tomaševića dobila novi izgled. Centar joj krasi fontana koja će ovih dana biti u probnoj fazi. Izvođač radova na fontani, kompanija Grizelj d.o.o. Sarajevo, pustila je u testni rad fontanu na kružnoj raskrsnici. Podizvođač u radovima na fontani bilo je domaće preduzeće Komotin d.o.o. Jajce, a ista će, nakon izvršene primopredaje radova, biti data na upravljanje i održavanje JKP „Čistoća i zelenilo“ Jajce.

Nova kružna raskrsnica izgrađena je u svrhu modernizacije i veće sigurnosti saobraćaja, a radove na gradnji raskrsnice izvodila je domaća kompanija BH4.

fontana2 copy fontana3 copy

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Novi izgled kružne raskrsnice