Općina Jajce

Vijesti

Za devet korisnika ključ u ruke

dpsz1Danas je u Jajcu devet korisnika potpisalo Ugovore o re/konstrukciji stambene jedinice u okviru Državnog projekta stambenog zbrinjavanja (DPSZ). Ugovor je zaključen između korisnika, Općine Jajce, Federalnog ministarstva raseljenih osoba i izbjeglica kao implementatora i Ministartsva za ljudska prava i izbjeglice BiH kao vodeće institucije u Projektu DPSZ, a u okviru realizacije Pod-projekta BiH2-DPSZ koji je uspostavljen Sporazumom o grantu između Razvojne banke Vijeća Evrope i BiH u vezi sa Regionalnim programom stambenog zbrinjavanja. 

Ugovore sa korisnicima čiji objekti će biti rekonstruisani po principu ključ u ruke danas je potpisao i Načelnik Općine Jajce Edin Hozan. 
 

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Za devet korisnika ključ u ruke