Općina Jajce

Vijesti

Jajački kajakaši na Svjetskom kupu u novom kajaku

KKKlubBosnu i Hercegovinu na ICF Svjetskom kupu u kajaku i kanu koje će biti održano u Beogradu od 1. do 5. juna 2017. godine, između ostalih takmičara, predstavljaće i dva Jajčanina: Haris Nešust i Ivica Perak, članovi Kajak kanu kluba Jajce. Oni su odlukom selektora BiH tima Dejana Šmitrana uvršeteni u nacionalni sastav BiH u kajaku i kanuu na mirnim vodoma.

Pripreme kajakaša uveliko su počele, a Jajčani imaju priliku trenirati u novom kajaku koji je nabavljen uz podršku Općine Jajce. Riječ je o jednom od najboljih kajaka dvosjeda u BiH sa kojim će naši takmičari učestvovati na Svejtskom ICF kupu u Beogradu. Haris Nešust i Ivica Perak nastupiće u disciplini K2 500 metara. Općina Jajce reprezentaciji Bosne i Hercegovine, posebno Jajčanima Harisu i Ivici, želi puno uspjeha na predstojećem ICF Svjetskom kupu.

KKKlub1

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Jajački kajakaši na Svjetskom kupu u novom kajaku