Općina Jajce

Vijesti

Općina Jajce podržala opremanje kabineta elektrotehnike u Srednjoj strukovnoj školi

elektrokabinetUčenici Srednje strukovne škole „Jajce“ predvođeni profesorom Seadom Muharemovićem jutros su Općinskom načelniku Edinu Hozanu uručili Zahvalnicu za podršku u opremanju kabineta elektrotehnike. Kabinet će biti na raspolaganju učenicima elektro zanimanja, a isti će aktivno koristiti i školska sekcija elektrotehnike. Cilj opremanja kabineta elektrotehnike je omogućiti učenicima sticanje znanja i vještina koje će im pomoći u kvalitetnijem obrazovanju, ali isto tako i učiniti ove predmet kroz praktične vježbe zanimljivijim, te među učenicima popularisati tehnička zvanja. 
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Općina Jajce podržala opremanje kabineta elektrotehnike u Srednjoj strukovnoj školi