Bajramska čestitka i poziv za Bajramski prijem

bajramskacestitka malaObilježavajući Ramazanski Bajram Načelnik Općine Jajce Edin Hozan upriličiće  Bajramski prijem koji će se održati u nedjelju, 25.6.2017. godine u 7:30 sati u Gradskom parku. U slučaju kiše prijem će biti upriličen u zgradi Doma kulture. Biće to prilika da se u krugu prijatelja i saradnika podijeli bajramska radost i uputi bajramska čestitka. Pozivamo građane da svojim prisustvom uveličaju Bajramski prijem.

U povodu Bajrama čestitku svim Muslimanima uputio je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan. U čestitci se kaže:

Pred nama su mubarek dani Ramazanskog Bajrama. Tim povodom s posebnom radošću svim Muslimanima upućujem najiskrenije bajramske čestitke.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN !

Načelnik Općine Jajce Edin Hozan

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Bajramska čestitka i poziv za Bajramski prijem