Općina Jajce

Vijesti

Bajramski prijem upriličen u Gradskom parku

bajramRprijem3Nastavljajući prošle godine započetu praksu organizovanja Bajramskog prijema na otvorenom, i ovogodišnji prijem koji je u povodu Ramaznskog Bajrama upriličio Načelnik Općine Jajce Edin Hozan, održan je u Gradskom parku. U predivnoj atmosferi prisutni su razmijenili bajramske čestitke.

Prijemu su prisustvovali brojni građani Jajca iz društvenog, političkog, privrednog i vjerskog života, a susret je bio prilika da se u krugu prijatelja i saradnika podijeli bajramska radost. Općinski načelnik zahvaljuje svima koji su svojim prisustvom uveličali Bajramsko slavlje.

bajramRprijem1 bajramRprijem4

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Bajramski prijem upriličen u Gradskom parku