Općina Jajce

Vijesti

Farmer portal: Sve informacije za poljoprivrednike u FBiH

farmer portalObavještavamo poljoprivredne proizvođače da je Federalno ministarstvo poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva izradilo i pokrenulo Farmer portal (www.farmerportal.ba) najsavremenije informatičko rješenje namijenjeno poljoprivrednicima.

Farmer portal svim zainteresiranim na jednom mjestu nudi uputstva i sve relevantne propise. Registriranim poljoprivrednicima sad je omogućen pristup vlastitim podacima iz Registra poljoprivrednih gazdinstava (RPG), uvid u vrste podrški za koje mogu aplicirati na osnovu poljoprivrednih resursa prijavljenih za tu godinu.
 
Također, poljoprivrednici će moći izravno elektronski preuzimati obrasce za prijavu na poticaje i prijavu proizvodnje, kao i pregled i praćenje statusa podnesenih zahtjeva za novčane podrške.
 
Ovo suvremeno informatičko rješenje obuhvata kompletan proces prijave, apliciranja, obrade i isplate novčanih podrški u poljoprivredi uz punu transparentnost kompletnog procesa kroz Farmer portal.
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Farmer portal: Sve informacije za poljoprivrednike u FBiH