Općina Jajce

Vijesti

Sutra uveče Jajce će ugostiti učesnike Biciklističkog maratona "Bihać-Srebrenica"

biciklistisrebrenica20171Sutra uveče Jajce će dočekati i ugostiti učesnike 13. Biciklističkog maratona Bihać – Srebrenica. 
 
Sutra iz Bihića kreće 250 učesnika biciklističkog maratona "Bihać - Potočari", koji će i ove godine,  na ovaj način, dati svoj doprinos obilježavanju godišnjice genocida nad Bošnjacima u Srebrenici. Učesnici biciklističkog maratona dolaze iz BiH, Hrvatske, Slovenije, Austrije, Njemačke, Švicarske, Švedske, SAD-a, Holandije i Mađarske. 
 
Biciklisti će preći oko 500 kilometara podijeljenih u tri etape. Kraj prve etape i prvo noćenje je u Jajcu, pa vas pozivamo da svojim prisustvom pozdravite učesnike Biciklističkog maratona „Bihać – Potočari“. U Jajce stižu sutra, subota, 8.7.2017. godine između 17:00 i 18:00 sati, a iz Jajca će biti ispraćeni u nedjelju ujutro.
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Sutra uveče Jajce će ugostiti učesnike Biciklističkog maratona "Bihać-Srebrenica"