Jajce – priča o kraljevima, sultanima, maršalima i hobitima

darlingU okviru kampanje Top Hidden Treasures kompanije Mastercard ovih dana objavljena je predivna priča o gradu Jajcu u dva dijela, praćena brojnim, prekrasnim fotografijama: Jajce – priča o kraljevima, sultanima, maršalima i hobitima (I i II dio). Priča je nastala sa ciljem otkriti  nedovoljno poznate i prekrasne destinacije širom Evrope. Autorica priča priču  o Jajcu,  priču o kraljevima, sultanima, maršalima i hobitima, protkanu iznimno lijepim fotografijama autorice Alme Hadžić.

Tekst i fotografije zajedno su učinili priču bogatom, sočnom, pitkom i nadasve posebnom. Tim povodom  iskrene riječi zahvalnosti i posebne čestitke autorici uputio je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan i zahvalio na promociji grada Jajca na ovako jedan poseban način.

Jajce - priča o kraljevima, sultanima, maršalima i hobitima (I i II dio) koju vam ovdje donosimo, pobudila je veliko interesovanje, oživjela uspomene i sjećanja na neka davna vremena, ali i ukazala nam svima na bogatstvo koje nas okružuje.

I DIO...

II DIO.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Jajce – priča o kraljevima, sultanima, maršalima i hobitima