Općina Jajce

Vijesti

Izmijenjen režim saobraćaja na dan održavanja Skokova sa Vodopada Plive

skokovi2017Obavještavamo građane da će u povodu održavanja manifestacije „4. MEĐUNARODNI TAKMIČARSKI SKOKOVI SA VODOPADA – JAJCE 5.8.2017“ biti obustavljen saobraćaj u ulici II zasjedanja AVNOJ-a na dan 5.8.2017. godine, subota, u vremenu od 7:00 do 19:00 sati. U istom intervalu biće zatvoren i parking prostor u Ulici II zasjedanja AVNOJ-a. Zabrana se ne odnosi na organizatora i takmičare koji će imati akreditacije izdane od strane organizatora JU „Agencija za kulturno-povijesnu i prirodnu baštinu i razvoj turističkih potencijala grada Jajca“.

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Izmijenjen režim saobraćaja na dan održavanja Skokova sa Vodopada Plive