rasidatv2Danas je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan posjetio našu sugrađaku Rašidu Kovačević i uručio joj poklon u znak zahvalnosti za njen nesebični angažman na uređenju zelenih površina u gradu. Naime, gospođa Rašida, jajačka penzionerka, godinama, samoinicijativno čisti i uljepšava jajačke ulice i naselja. Inicijativa da se ovoj vrijednoj 75-togodišnjakinji dodijeli specijalno priznanje potekla je od predstavnica Lokalnog informativnog časopisa „Senzor“ koje su danas, zajedno sa Načelnikom Hozanom, posjetile gospođu Rašidu.

Teta Rašida je odbila novac, a poželjela je televizor. Danas je televizor gospođi Rašidi uručio Načelnik Općine Jajce Edin Hozan.

„Otkad sam se penzionisala nikada me niko nije nagradio za moje volontiranje. Ovo je prvi put da me se neko sjetio i ja sam danas presretna. Dobro mi došli“ , sa suzama u očima uputila je gospođa Rašda riječi dobrodošlice gostima.

„Mi bi se trebali Vama zahvaliti za sav Vaš trud i rad. Ovo je samo mali skromni poklon koji ste zaslužili“, rekao je Načelnik Hozan i poželio vrijednoj Rašidi dobro zdravlje i sretnu starost.

rasidatv3 rasidatv4

rasidatv5 rasidatv7

rasidatv8

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Načelnik Hozan posjetio gospođu Rašidu - Skromni poklon za veliki i nesebičan rad