Općina Jajce

Vijesti

Izmjenjen režim saobraćaja u naselju Bare na dan 3.9.2017. godine

web grbObavještavamo građane da će radi održavanja tradicionalnog auto rally „Jajce 2017“ biti obustavljen saobraćaj od raskrsnice ulica Kulina bana i Bosanske ulice (kod Pekare „Non-stop“) do raskrsnice  ulica Kulina bana i Srebreničke (kod STR „Kivi“) na dan 3.9.2017. godine, nedjelja, u vremenskom periodu od 8:00 do 14:00 sati. 
 
Zabrana se ne odnosi na stanare koji do svojih parkirnih mjesta ne mogu doći bez korištenja ulice Kulina bana. Kretanje vozila se preusmjerava sa navedenog dijela ulice Kulina bana na obilaznicu kroz Bosansku i Srebreničku ulicu.
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Izmjenjen režim saobraćaja u naselju Bare na dan 3.9.2017. godine